Котирування на природний газ в електронній системі УЕБ

Масштабний проект Прозорро. Продажі дозволяє виконати покупку великої кількості енергоресурсів за ціною, нижче ринкової. Для своєї роботи система користується комерційними майданчиками, серед яких лідируючі позиції займає Українська енергетична біржа. Вона дозволяє безпечно та з комфортом укласти договір купівлі-продажу.

Котирування на біржі

Завдяки діяльності УЕБ, можна використовувати календарі торгів та дізнаватися, коли відбудуться торги енергоресурсами, з допомогою спеціальних календарів. Ця ідея була втілена в життя на Українській енергетичній біржі. Належні умови в ній створені завдяки систем Прозорро. Продажі. Майданчик надає детальну інформацію про умови та дати проведення аукціонів та торгів. Для отримання важливих даних необхідно вибрати на електронному календарі підходящу дату. Після цього на екрані можна побачити всі майбутні торги, котрі відбудуться в певний день. Зеленим кольором виділяють цифри, котрі говорять про кількість аукціонів за минулий день.

Для вивчення більш детальної інформації про все, що стосується природних ресурсів, потрібно перейти на спеціальну сторінку сайту www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/.

Природний газ

Природним газом користується все населення країни. Для купівлі ресурсу створені всі умови, проте з вигідною ціною можуть виникнути труднощі. Цей стереотип намагається зруйнувати Українська енергетична біржа. Вона створює умови для того, щоб продукт став більш доступним, та його могли купити за цінами нижче ринкових.

Це гарна можливість зекономити гроші для багатьох підприємців. Спрощує весь процес простий та зрозумілий механізм укладання угоди. Кожна операція буде проведена за порядком, встановленим державою, що дозволяє уникнути впливу корупційних схем та тіньових угод. Безпека та вигідні умови приваблюють велику кількість користувачів, підприємств, котрі хочуть взяти участь в торгах на Прозорро.Продажі.

З допомогою УЕБ укладається велика кількість угод, під час яких купують або продають природний газ. На офіційному порталі компанії можна дізнатися будь-яку інформацію. Також можна війти на зв’язок з фахівцями за телефоном. Цією послугою можна скористатися безкоштовно. На питання дадуть відповідь кваліфіковані працівники Української енергетичної біржі.