Ліс-кругляк – продаж у системі ProZorro.Sale

Після підписання меморандуму ProZorro.Sale та керівниками Державного агентства у червні 2019 року всі аукціони, що стосуються купівлі-продажу деревини, повинні проводитися на чесних та прозорих умовах. Головною метою асоціації є формування нового, відкритого, справедливого ринку Впровадження інноваційної системи стало великим відкриттям для виробників деревини по всій Україні, які закуповували деревину. На цьому етапі вони можуть продавати деревину по всій Україні на вигідніших умовах та за вигіднішими цінами.

Є, що найменше 60 видів риб лісу: більше 20 мільйонів кубічних метрів. метрів дерев (листяних та хвойних) збирають в Україні щороку. Після впровадження нової системи брати участь у аукціоні стане простіше і доступніше. Для цього достатньо зареєструватися на будь-якому сайті системи Prozorro. Наприклад, продавайте на Українській енергетичній біржі sale.ueex.com.ua/filter/wood та робіть ставку на той улюблений лот.

Відкритий тендер лісоматеріали-кругляки в системі Prozorro

Оскільки довго не існувало правових норм і не регулювало ринок, вирубка лісів вважалася незаконною діяльністю. Однак після запровадження прозорої системи торгів Prozorro багато питань, які хвилювали громадян, зникли. Тепер учасники процесу можуть взяти участь в аукціоні на абсолютно прозорих та чесних умовах. За процесом спостерігають представники громадськості та держави. Щоб зробити ставку на лот, вам потрібно зареєструватися на веб-сайті sale.ueex.com.ua.

Житомирська та Київська області першими долучились до проекту, але наразі аукціони проходять по всій Україні, а вітчизняні представники лісогосподарських підприємств є продавцями та власниками сировини. Система містить великий вибір різних типів лісу. Слід зазначити, що партії формуються в різних обсягах. Однак одночасно учасник може придбати не більше 500 кубічних метрів промислової деревини або круглої деревини за 300 тисяч гривень.

На біржі достатньо партії деревини для задоволення потреб усіх видів бізнесу. Настав час, коли немає потреби витрачати багато часу на пошук потрібної сировини, багато подорожувати Україною. Ви можете купити ліс через Інтернет, не виходячи з дому. Після введення прозорої системи тепер, навіть відпочиваючи, ви можете брати участь в аукціоні.

Як взяти участь в аукціоні на веб-сайті sale.ueex.com.ua

Система «Прозоро.Продаж» працює вже 3 роки. За цей час вже проведено 244 тис. Торгів, у яких взяли участь 16 тис. Учасників. Важливо, що прибутковість нової системи сьогодні дорівнює 21,5 млн. Грн., І ця сума продовжує зростати. Завдяки прозорій боротьбі учасників та постійному зростанню ставок також збільшився надходження коштів до державного бюджету.

Платформа ТБ «Українська енергетична біржа» належить партнеру системи Prozorro.Продаж. Клієнти біржі завжди можуть розраховувати на високий рівень підтримки та обслуговування. Якщо у вас виникли запитання, завжди є можливість зв’язатися з консультантом для їх роз’яснення. Особистий консультант завжди допоможе вам правильно зареєструватися та зробити ставки на лоти. А за бажанням ви можете пройти спеціальне навчання та отримати багато знань, які допоможуть зрозуміти тонкощі проведення аукціонів та вибору правильних лотів.